Erasmus+: prijave sastavnica neintegriranih sveučilišta za natječaje od 2019. godine
Europska komisija je hrvatskim neintegriranim sveučilištima do 2018. godine odobravala prijave za aktivnosti Erasmus+ putem sastavnica, no hrvatska sveučilišta će od natječaja 2019. morati centralno prijavljivati Erasmus+ projekte kao što je to slučaj u svim ostalim programskim zemljama.

Od Erasmus+ natječaja 2019. sastavnice sveučilišta tako više neće moći prijavljivati projekte sa svojim PIC brojem već moraju koristiti PIC broj sveučilišta. Zahtjev Europske komisije odnosi se na sve aktivnosti unutar Erasmus+ programa.

Službeni dopis Agencije za mobilnosti i programe EU možete pročitati ovdje.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća