Program za istraživače

petak, 5. listopada 2018.

U Sveučilišnoj knjižnici Rijeka pokrenut je program cjeloživotnoga obrazovanja ''Informacijski alati za istraživače'' s ciljem zadovoljavanja potrebe da se u populaciji istraživača, osobito pripadnika Sveučilišta u Rijeci, prošire znanja i vještine korištenja suvremenih alata za upravljanje znanstvenim informacijama potrebnima u istraživačkom radu, kao i alata za učinkovito predstavljanje znanstvenih radova široj znanstvenoj i društvenoj zajednici u cilju povećanja znanstvene produktivnosti i globalne vidljivosti rezultata znanstvenih istraživanja.

Program je primarno namijenjen istraživačima zaposlenicima Sveučilišta u Rijeci, no mogu se mogu se javiti i oni istraživači u javnom i privatnom sektoru koji djeluju izvan visokoškolskog sustava.

Program traje od 15. listopada do 10. prosinca 2018. godine.

Rok za prijave je 8. listopada 2018.

VIŠE INFORMACIJA

POVEZNICA ZA PRIJAVU

Osoba za kontakt:

Jana Krišković Baždarić, dipl. knjiž.

voditeljica Odjela rada s korisnicima

Sveučilišna knjižnica Rijeka

Dolac 1, 51000 Rijeka

mob: 099 2618 945