Doktorska konferencija

petak, 8. ožujka 2019.

U organizaciji Odsjeka za pedagogiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci u petak, 17. svibnja 2019. bit će održana Doktorska konferencija za doktorande poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti DOKON 2019. Pozivaju se zainteresirani da se priključe!

Svrha Doktorske konferencije DOKON 2019 jest okupiti doktorande poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti iz Hrvatske i inozemstva kako bi se jačanjem suradnje pojedinih visokoškolskih institucija doprinijelo intenzivnijoj provedbi visokokvalitetnih istraživanja u području odgoja i obrazovanja, ali i javno promovirala važnost korištenja rezultata istraživanja za unapređivanje odgojno-obrazovne teorije i prakse.

Pozivamo zainteresirane da se aktivnim sudjelovanjem uključe u rad Doktorske konferencije DOKON 2019.

LETAK

PREDLOŽAK ZA SAŽETAK

UPUTE ZA PISANJE SAŽETKA

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća