Prijavi se na natjecanje!

petak, 15. ožujka 2019.

Ogranak za mlade Hrvatske udruge za upravljanje projektima Young Crew Croatia organizira studentsko natjecanje Project Management Championship u kojem studenti u praksi mogu pokazati usvojena teorijska znanja. Prijave su otvorene do 17. ožujka 2019.

Riječ je o međunarodnom natjecanju koje započinje rješavanjem online ispita rađenog prema IPMA standardima te nakon uspješno savladanog prvog kruga natjecanja studenti u idućem krugu timski rješavaju poslovne slučajeve. Pobjednički tim plasira se na međunarodno natjecanje koje će biti održano u Njemačkoj u lipnju 2019.

Ovo zanimljivo studentsko natjecanje prilika za sudjelovanje na projektu koje studentima može donijeti veliki broj novih genijalnih prilika.

Na natjecanje se moguće prijaviti do 17. ožujka 2019. putem poveznice http://bit.ly/YCCPMC2019

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća