Prijam u Znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci d.o.o.
Utorak, 10.11.2009.
Objavljen je prvi poziv za podnošenje prijava za prijam u Znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci d.o.o. Prvim Pozivom za prijam u Znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci d.o.o. (ZTP) pozivaju se zainteresirane pravne i fizičke osobe koje udovoljavaju uvjetima Poziva da se prijave za predinkubacijski i inkubacijski boravak te korištenje usluga i potpora u ZTP-u na lokaciji Slavka Krautzeka 83a (Sveučilišni kampus na Trsatu). Tekst Poziva i ostale potrebne informacije možete pronaći na stranicama ZTP-a ili na brojevima telefona 051 406 591 i 051 406 594.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća