PROGRAM ZA STJECANJE NEDOSTAJUĆIH ZNANJA, VJEŠTINA I KOMPETENCIJA ZA UPIS NA DIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ BRODOGRADNJA
Izvoditelj: Tehnički fakultet

Trajanje: 1 semestar

ECTS: 30

Uvjeti upisa: Završen stručni studij brodogradnje ili srodni stručni studij iz područja Tehničkih znanosti ili srodni preddiplomski sveučilišni studij iz područja Tehničkih znanosti i stečenih najmanje 150 ECTS bodova. Potrebna temeljna znanja za upis na program  su osnovna znanja iz područja matematike, fizike, nauke o materijalima, elemenata konstrukcija, tehnologije, tehničkog dokumentiranja te osnova informatičke pismenosti na razini koju je moguće steći visokoškolskim obrazovanjem od najmanje 150 ECTS.

Način završetka programa: Položeni ispiti iz svih predmeta

Popis predmeta:
  1. Matematika sa statistikom
  2. Oblikovanje pomoću računala
  3. Mehanika
  4. Hidrodinamika broda
  5. Izborni projekt

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća