Promovirani doktori medicine, NL, 17. 12. 2010.
PROMOVIRANI DOKTORI MEDICINE

altRIJEKA U sklopu Dana Medicinskog fakulteta održana je svečana promocija studenata koji su završili sveučilišni studij medicine, a zvanje doktor medicine stekli su: Natali Roža, Vanja Silić, Martina Slanina, Zoran Šimurina, Marko Šimunović, Ana-Marija Šopić, Ines Tkalčević, Marina Tomaš, Blaženka Topolčić, Andrea Vinceković, Igor Virag, Branka Vlah, Dunja Vrtiprah, Jana Vrbanac, Jadranka Vrcelj, Mira Vujević, Rudolf Vukojević, Maja Zaninović, Bojan Žanko, Iva Durut, Katarina Ercegovac, Aron Grubešić, Damir Hasandić, Ilijana Kraguljac i Kamal Al – Rajabi. (I. Š. K.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća