Počela Smotra
Četvrtak, 20.01.2011.
„To je to! Tako bi  hodnici faksa trebali stalno izgledati“, bile su riječi kojima su brojni posjetitelji  Smotre Sveučilišta u Rijeci komentirali  početak Smotre, točnije živost koju je ona donijela  u zgradu Filozofskog i Učiteljskog fakulteta i Kampus.

Već tradicionalna Smotra Sveučilišta u Rijeci  bit će održana 20. i 21. siječnja 2011. godine u prostorima nove zgrade Filozofskog fakulteta, od 10 do 19 sati, a  budući brucoši imat će priliku saznati sve o studijskim programima riječkog Sveučilišta.  U privitku se u pdf formatu nalazi plakat s detaljnim informacijama.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća