1. rođendan Radio Sove
Nedjelja, 23.01.2011.
Svoj prvi rođendan ove subote obilježava Radio Sova, zajednički projekt Radio Rijeke i Sveučilišta u Rijeci. Studenti koji sudjeluju u  projektu, ukratko su se na konferenciji za novinare osvrnuli na prvih godinu dana u radijskom eteru. Posebno su istaknuli da je od sredine rujna, kada su Radio Rijeka i Sveučilište potpisali ugovor o suradnji, program trostruko produžen pa se Radio Sova može slušati svake noći od ponoći do 6 sati. Također, Sove pozivaju sve slušatelje da im se pridruže na velikom partiju ove subote u Stereo klubu i tako zajedno proslave prvi rođendan studentskog radijskog programa - Radio Sove.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća